Dlaczego DPF DUO PREMIUM?

Mamy mocne argumenty dla takiego wyboru:

polski producent – polski serwis! Jak każde urządzenie techniczne, myjka DPF może ulec awarii. Klient końcowy mając dostęp do serwisu producenta, ma pewność, że usterka zostanie szybko usunięta. Zarówno na gwarancji, jak i po zapewniamy serwis swoich maszyn, oraz wszystkie części zamienne.

nowoczesne rozwiązania. Marwis będąc w czołówce producentów urządzeń myjących, by nie stracić swej pozycji bezustannie monitoruje trendy i potrzeby rynku. Kupując maszynę od naszej firmy klient otrzymuje nowoczesny, funkcjonalny sprzęt, który ułatwi i przyśpieszy dotychczasową pracę, bądź otworzy perspektywy na nowe dotychczas niedostępne obszary rynku.

atrakcyjna cena. Mimo bezustannego wdrażania nowych rozwiązań i stałego podnoszenia funkcjonalności, dbamy by nasze maszyny zachowały korzystny stosunek ceny do tego co oferują.

-jakość. Nie oszczędzamy na kosztach produkcji kosztem jakości – od początków istnienia firmy ta jest dla nas bardzo ważna. Komponenty dobieramy bardzo starannie – zazwyczaj stawiając na liderów danej dziedziny. Od swojej załogi wymagamy dbałości o każdy szczegół wyrobu – począwszy od etapu projektowania na montażu skończywszy.

odpowiedzialność społeczna. Kupując w Marwis wspierasz firmę, która od początku istnienia buduje relacje z różnymi grupami interesariuszy. Inwestujemy w rozwój pracowników każdego szczebla, budujemy długotrwałe, oparte na wzajemnym szacunku relacje z kontrahentami-  zarówno z dostawcami jak i odbiorcami. Marwis wspiera sportowców oraz inicjatywy i działania pro-społeczne. Szczególną uwagę przykładamy do dbałości o środowisko naturalne. Staramy się by nasz proces produkcyjny, oraz eksploatacja naszych urządzeń jak najmniej ingerowały w otoczenie.

Zalety DPF DUO PREMIUM

-Osobna suszarka dwukrotnie zwiększa wydajność pracy
-Jako jedyni posiadamy duży przekrój węża do którego podłączony jest DPF. Duży przekrój = dużo wody.
-Nasz układ mocowania filtra wolny jest od elementów umieszczanych wewnątrz rury filtra DPF i blokujących strumień wody . Pozwala to wykorzystać w pełni wydajność pompy wody i powietrza, a co za tym idzie skrócić czas regeneracji.
-Duża ilość mocowań o przemyślanym kształcie pozwala na szybkie podłączenie DPF. Podczas czyszczenia filtra operator może już przygotować następny , co redukuje czas przepięcia do kilku sekund.
-Duża kabina daję swobodę mocowania czyszczonego filtra . To operator na bazie swoich doświadczeń wybiera pozycję , w której będzie mył filtr.
-Zabezpieczenie przed zbyt wysokim ciśnieniem w filtrze podczas czyszczenia.
-Zabezpieczenie przed brakiem przepływu powietrza w filtrze podczas suszenia .
-Możliwość indywidualnego ustawienia programu czyszczenia zgodnie z pojemnością filtra
-Stabilne zapięcie filtra podczas suszenia
-Trzystopniowy system filtracji brudnej wody
-Sterownik podgrzewania wody
-Ocieplony zbiornik wody
-Możliwość przeprowadzenia szkolenia u klienta

Wymagania techniczne

Wymagania techniczne:

Napięcie 3P 400/230V 50Hz
Moc max: 18kW
Sprężone powietrze: min. 8Bar , wąż średnica 8mm2
Zabezpieczenia minimalne : S303 C25
Zabezpieczenie zalecane:  S303 C32
Wtyczka 32A 5P
Moc pobierana :

  • Tylko suszenie 10kW
  • Tylko mycie 8kW

Zestaw startowy

– 2 filtry w urządzeniu
– 15 L koncentratu DPF
– 1L odpieniacza DX99
– Uniwersalne flansze przyłączeniowe
– Opaski montażowe
– Przewody gumowe
– Korki do zaślepiania sond
– Pasy montażowe
– Przyłącze gumowe
– Zestaw śrub, nakrętek i podkładek
– Endoskop cyfrowy
– Łączniki gumowe
– Instrukcję w języku polskim, potwierdzenie zgodności CE

Spacer po firmie

Galeria